Tel:
Hebei Changtong Steel Structure Co., Ltd.
Hebei Changtong Steel Structure Co., Ltd.

Hebei Changtong Çelik Yapı Co., Ltd.

20 yıllık haberleşme kulesi tasarım ve üretim tecrübesi
Kapsamlı profesyonel danışmanlık hizmetleri sağlayın
Sayısız iletişim taşıyıcıya hizmet etti

Ana sayfa

Hebei Changtong Steel Structure Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Hebei Changtong Steel Structure Co., Ltd. şirket Profili
Çin Hebei Changtong Steel Structure Co., Ltd. şirket Profili
Çin Hebei Changtong Steel Structure Co., Ltd. şirket Profili
Çin Hebei Changtong Steel Structure Co., Ltd. şirket Profili
Çin Hebei Changtong Steel Structure Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4 5

Hebei Changtong Steel Structure Co., Ltd.

Hebei Changtong Çelik Yapı Co, Ltd Çin Kulesi'nin memleketinde bulunanüçgen iletişim kulesi, dört köşeli iletişim kulesi, kablo kulesi, tek tüp kulesi, kamuflaj iletişim kulesi ve iletim hattı kulesi üreten modern, büyük ölçekli profesyonel bir şirkettir.tasarım, imalat ve pazarlamayı entegre ederek, yıllık üretim kapasitesi 30.000 tonu aşmaktadır.

Şirket her zaman "kaliteyle hayatta kalmak, krediyle geliştirmek, bilim ve teknolojiyle verimliliği artırmak" iş stratejisine bağlı kalmaktadır, sürekli teknik dönüşüm gerçekleştirmektedir, komple üretim ekipmanları, güvenilir üretim süreci, gelişmiş CNC açılı çelik üretim hattı, CNC sac üretim hattı benimsemektedir. ve çeşitli destekleyici ekipmanlar.Ekipman, tümü mikrobilgisayar lofting uygulayan, işleme kalitesini garanti eden ve çeşitli kule türlerinin ve trafo merkezi yapılarının tasarım ve üretim gereksinimlerini tam olarak karşılayabilen güçlü bir üretim garantisi sağlayan birinci sınıf bir demir kule gözetleme merkezine sahiptir.
Çelik kule ürünlerimiz, Çin kulesi, Çin mobil, Çin unicom, Çin elecom, Eyalet şebekesi ve benzeri dahil olmak üzere müşterilerimizden iyi bir ün kazandı.Ayrıca, ürünlerimiz ayrıca Güney Amerika, Afrika dahil olmak üzere birçok ülke ve bölgeye ihraç edildi. , Güneydoğu Asya ve İrlanda.

Çin Hebei Changtong Steel Structure Co., Ltd. şirket Profili 0

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : ChangTong

No. Çalışanları : 20~50

Yıllık satış : 200-500

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 40% - 50%

Şirket tarihçesi

2014, Şirket kuruldu.,Her türlü çelik telekom kulesi üretimine başlandı.

2016, pazarların genişlemesi nedeniyle iki üretim hattı ekledi.

2018, denizaşırı pazara giren ürünlerimizin yıllık satışları 10 milyonun üzerindedir.

2020, Nitelikli ürünlerimizi dünya çapında daha fazla müşteriye sunmak için satış ekibimizi genişletmek.

2020 Satış skalasının genişlemesi ile yeni üretim hattımız devreye alınmış ve üretim kapasitemiz ikiye katlanmıştır.

2020 , COVID-19'un küresel salgını bağlamında, mükemmel ürün kalitemiz ve kaliteli hizmetimiz nedeniyle satış hacmimiz düşmedi.

2022 , Dünya çapındaki müşterilere daha kaliteli ürünler sunmak için satış ekibimizi tekrar genişleteceğiz.

 

Hebei Changtong Steel Structure Co., Ltd.'nin 10 yıllık istikrarlı gelişiminde, küresel alıcıların desteği olmadan yapamayız.Gelecekte, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi iyi yapmak için daha fazla çaba göstereceğiz.Hebei Changtong Çelik Yapı Co, Ltd.sizinle işbirliği için sabırsızlanıyoruz!

 

Çin Hebei Changtong Steel Structure Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Firma Servisi

Kalite kontrol

Çinli ISO9001 sertifikalı iletişim kulesi ve iletim kulesi üreticisi olarak, ChangTong'da önce kalite ilkesine bağlıyız.Böylelikle, aşağıda ayrıntıları verilen standart malzeme alım, üretim ve kalite kontrol sistemlerine sahibiz.

Hammadde

Ansteel ve Tangsteel gibi Çin'in önde gelen demir ve çelik tedarikçilerinden malzemeler alıyoruz, ayrıca kalite kontrol personelimiz satın alınmadan önce tüm malzemeler üzerinde test yapıyor, bu nedenle üretimde sadece nitelikli malzemeler kullanılıyor

Üretim prosedürü

Üretimin her adımındaki çalışanlar kalite denetimleri gerçekleştirir ve üretim sırasında her parçanın ve bileşenin kalitesini izleyen ek, uzman kalite kontrol personelimiz vardır. Bu denetim adımları, tüm ChangTong iletişim kulesinin ve diğer ürün kulesinin kalitesini garanti etmeye yardımcı olur

Örnek kule

ChangTong kuleleri müşteri spesifikasyonlarına göre üretilmektedir, bu nedenle kule yapısını, yüksekliğini, yükleme kabiliyetini vb. Sağlayan doğru üretim numuneleri sağlamaya çok dikkat ediyoruz.tüm gereksinimleri karşılar

Bitmiş ürün

Fabrikadan ayrılmadan önce, ChangTong radyo kulesi vb., Mükemmel durumda tam olarak sipariş ettiğiniz şeyi aldığınızdan emin olmak için hem ürün hem de ambalaj kalitesinin genel bir incelemesinden geçer.

Hizmet

Çin'de bir iletişim kulesi ve iletim hattı kulesi üreticisi ve tedarikçisi olarak ChangTong, üstün kalitede, rekabetçi fiyatlara sahip ürünler ve hizmetler sunmayı taahhüt etmektedir.Bu nedenle, müşteri memnuniyetini sağlamak için aşağıda belirtildiği gibi bir dizi önlem takip ediyoruz.

1 Ismarlama elektrik direği, iletişim kulesi vb. Tüm ürünlerimizi ISO9001 Kalite Yönetim SİSTEMİ ATANDARTLARINA göre üretiyoruz.

2.Hammaddeler, kule parçaları ve bileşenleri müşterilerin gereksinimlerine göre satın alınır ve tüm malzeme ve bileşenler yepyeni

3. Sorunsuz bir kurulum sağlamak için, her bir kule bileşeninin dış tasarımının, kesitinin, kaynak kalitesinin, sapma katsayısının ve çinko kaplamasının ilgili standartlara uygun olduğundan emin olmak için son derece gelişmiş üretim teknolojileri ve ekipmanları kullanıyoruz.

4.Gelişmiş test aletleri ve teknikleri kullanıyoruz ve korozyon önleyici işlemlerimizin ve diğer özel işlem süreçlerimizin uygulanmasını sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz.

5.Malzeme kalitesiyle ilgili bir sorundan veya üretim hatasından kaynaklanan herhangi bir kayba karşı garanti veriyoruz ve bu tür bir sorunla ilgili yazılı raporunuza 24 saat içinde yanıt vereceğiz.

 

Şirket takım

 

Hebei Changtong Çelik Yapı Co, Ltd.yüksek nitelikli profesyonel bir ekip için ilgili profesyonel üst düzey yetenek ve teknolojiyi bir araya getirir.Ar-Ge Bölümümüz, Kalite Kontrol Bölümümüz, Satış Sonrası Hizmet Bölümümüz, Üretim Bölümümüz ve Satış Bölümümüz var, işimizin genişlemesi olarak daha fazla arkadaşa hoş geldiniz.

 

Eğitim tüm üyeler için temel bir kurstur ve yeteneklerimizi geliştirmemize ve hayatın güzelliğini bulmamıza yardımcı olmak için çeşitli eğitimler düzenleyeceğiz.Birlikte öğrendiğimiz ve çalıştığımız zamana değer veriyoruz.

 

Tüm yıl boyunca şirketimiz ekiplerimizde Noel Günü gibi farklı etkinlikler düzenleyecek, çalışmanın yanı sıra renkli hayatlarının tadını çıkarabilecekler.

 

Hebei Changtong Steel Structure Co., Ltd.
Fu Zhao Köyü , Guang Chuan Kasabası, Jing İlçesi, Hengshui Şehri, Hebei Eyaleti
Tel:86-0318-5201186
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Açı Çelik Kule Tedarikçi. © 2021 - 2023 anglesteeltower.com. All Rights Reserved.